Mysig dejt
Hej vänner!
Nu är vi hemma igen efter en eftermiddag på stan tillsammans med världens bästa Elma. Som jag saknat denna underbara tjej i sommar och jag är så glad att hon är hemma igen! Jag har försökt få Elma att börja blogga då jag tror hon skulle bli en grym modebloggare men än så länge har jag inte lyckats, hihi :) Däremot kan ni följa henne på Instagram under namnet @elmiis där hon bland annat visar snygga outfits och små glimtar ur sin vardag.
Jolie har också saknat Elmis och idag när hennes Liam var hemma passade J på att mysa en stund ♥
Vi pratade om en vinkväll på stan snart. Kanske kan jag då inviga min fina clutch som jag fyndade till 70% rabatt hos MQ här om dagen :)
Ledsen för många Instagrambilder i de senaste inläggen. Kameran har fått vila ett par dagar men det ska det snart bli ändring på då jag igår beställde något som jag längtat efter länge nu. Hoppas på snabb leverans!
Kommentarer
» Johanna - Mitt liv
Nytt objektiv! ;)
Vad mysigt med kompisdejt - sådana lever man länge på!
KRAM
Svar:
Malin ☆
Om du tjatar lite till på henne kanske hon ger med sig :)
Trackback